zilvinas hotel palanga

 

APGYVENDINIMO KAINOS 2016 metais >>> Zilvinas 2016

Dėl išsamesnės informacijos ir rezervacijos maloniai prašome kreiptis el. paštu info@adrevita.lt arba telefonais +370 5 2160909, +370 655 75345

Žilvinas ***

Vieta: Palanga
Trukmė:
Kaina:

 

Apie viešbutį
Viešbutis „Žilvinas“ – tai trijų žvaigždučių kompleksas, įsikūręs pušyne prie jūros, pačioje Palangos širdyje. Viešbutį sudaro pagrindinis pastatas, kuriame veikia registratūra, restoranas, estetikos ir grožio centras, gyvenamasis pastatas, kotedžas „Žilvinėlis“ ir 3 kotedžai, įsikūrę 4 ha teritorijoje šalia prestižinės Gedimino alėjos.
„Žilvinas“ – šeimų poilsiui pritaikytas viešbutis, kuriame vienu metu gali gyventi 120 svečių. Erdvūs liukso klasės apartamentai ypač tinka apsistoti ilgesniam laikui. Konferencijų ir seminarų organizatorių laukia 2 konferencijų salės su visa reikalinga įranga. Vaikams įrengta žaidimų aikštelė su laipiojimo bokšteliais, kopėtėlėmis, sūpynėmis, čiuožyklomis. Mažieji čia pat gali žaisti su švariu, baltu pajūrio smėliuku.

Restoranas
Viešbučio „Žilvinas“ restoranas vilioja visus, kurie ilgisi stilingos, jaukios aplinkos, planuoja praleisti gražų vakarą kartu su draugais, šeima ar malonioje vienumoje, besimėgaudami skaniais patiekalais, itališko namų vyno taure ir gyva muzika.
Tai puiki vieta švęsti gimtadienį, jubiliejų, vestuves ar kitą šeimos šventę. Jūsų lauks gurmaniškais valgiais nukrautas stalas, draugiškas ir paslaugus personalas, nepakartojama ir šilta vakaro atmosfera.

Konferencijų salės
Salės:
Konferencijų salė (112 m²);
Banketinė salė (128 m²)

Pažintines keliones