vyturys palanga

 

KAINOS 2016 metais

APGYVENDINIMAS (VIEŠBUTIS) >>> Vyturys 2016

Reabilitacijos centro „Baltija“ sanatorinio-komercinio gydymo kainos >>> Reabilitacijos centras 2016

Dėl išsamesnės informacijos ir rezervacijos maloniai prašome kreiptis el. paštu info@adrevita.lt arba telefonais +370 5 2160909, +370 655 75345

Vyturys ** ir reabilitacijos centras Baltija

Vieta:Palanga
Trukmė:
Kaina:

 

Apie viešbutį
„Vyturys“ – tai ekonominės klasės dviejų žvaigždučių viešbutis, esantis šalia Palangos botanikos parko, atokiau nuo miesto šurmulio. Viešbutyje yra vienviečių, dviviečių, triviečių bei liukso klasės numerių. Tik „Vyturyje“ – daugiau negu 60 medicininių procedūrų pasirinkimas. Gausu sveikatingumo programų, kurių metu klientai profilaktiškai gydosi ir ilsisi, džiaugiasi galimybe ne tik pakeisti aplinką, bet ir pasivaikščioti pajūriu, pasigrožėti saulėtekiais ir saulėlydžiais, pakvėpuoti jodo prisotintu oru.

Konferencijų salės
Salės:
Didžioji salė (200 m²);
Banketinė salė (52 m²) ;

„Baltijos“ reabilitacijos centras
UAB poilsio namų „Baltija“ 190 vietų Reabilitacijos centras teikia II A lygio stacionarinės medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo paslaugas. Pastatas pritaikytas neįgaliesiems.
Čia teikiamos aukščiausio lygio specializuotos stacionarinės reabilitacijos paslaugos (reabilitacija II), palaikomoji reabilitacija ir ambulatorinė reabilitacija, taip pat sanatorinis-komercinis gydymas. Reabilitacijos centre gydomi kraujotakos sistemos sutrikimai, judamojo atramos aparato pažeidimai, neurologiniai, ginekologiniai, odos, LOR ir akių susirgimai. Centras vienintelis Lietuvoje taiko aklųjų ir silpnaregių bei kurčiųjų reabilitaciją.

Procedūros
„Baltijos“ reabilitacijos centre taikomas fizioterapinis gydymas, kineziterapija, psichoterapija, mechanoterapija, adatų terapija, atliekami įvairūs masažai, funkcinės diagnostikos tyrimai, echoskopija, skiriamos gydomosios vonios, gydomieji vaistažolių kokteiliai, teikiamos ginekologo, logopedo, tifloreabilitologo paslaugos.

Kambariai
Reabilitacijos centro pacientai apgyvendinami dviviečuose, triviečiuose kambariuose. Dalis kambarių pritaikyti neįgaliesiems.
Dvivietis: dvi atskiros lovos, vonia, tualetas, televizorius, šaldytuvas, balkonas.
Trivietis: trys atskiros lovos, vonia, tualetas, televizorius, šaldytuvas, balkonas.
Kambarys neįgaliesiems: funkcinės lovos, dušo kabina, paplatintos durys, tualetas su paaukštinimu, šaldytuvas, televizorius.
Už papildomą mokestį siūlome ligoniams apsigyventi vienviečiuose kambariuose arba dviviečiuose liuksuose.
Vienvietis: viengulė lova, vonia, tualetas, televizorius, šaldytuvas, balkonas.
Dvivietis liuksas: svetainė, miegamasis su viena dvigule lova, du vonios kambariai, televizorius, šaldytuvas, lyginimo stalas, lygintuvas, balkonas.
Poilsio namų „Baltija“ Reabilitacijos centras kiek įmanoma pritaikytas žmonėms su regos negalia. Visame pastate informacija pateikta padidintu šriftu. Ir kieme, ir pastato viduje įrengti iškilūs orientyrai ir nuolydžiai, lifte ir laiptų turėkluose yra reljefinės žymos, leidžiančios orientuotis aplinkoje ir nepasiklysti. Koridoriuose – apšvietimas su judesio jutikliais. Laiptų pirma ir paskutinė pakopos nudažyta geltona spalva.

Maitinimas
Ligoniai maitinami 3 kartus per dieną. Sergantys cukriniu diabetu maitinami 5 kartus per dieną. Pagal pageidavimą sudaromos individualios dietos: vegetarinė, su sumažintu riebalų kiekiu, sergantiems cukriniu diabetu, su padidintu baltymų kiekiu. Pageidaujantys gali išsipirkti pagerintą maitinimą. Reabilitacijos centre veikia baras.

Pažintines keliones