ukraina.ZhovkvaTrinity

 

Užsakant kelionę mūsų kelionių agentūroje (internetu arba biure), nuo kelionės kainos taikoma papildoma 6 % nuolaida !

KELIONĖS DATA:

2018.09.21   vietų yra - nuo 125.1 €

Dėl išsamesnės informacijos ir rezervacijos maloniai prašome kreiptis el. paštu info@adrevita.lt arba telefonu +370 655 75345

 

Liublinas – Lvovas – Luckas 3 d.

Vieta: Liublinas – Lvovas – Luckas
Trukmė: 5 d.
Kaina: nuo 125.10 Eur

 

Liublinas – Lvovas – Luckas

Kelionės privalumai

  • Liublinas – vieta, kur mūsų istorija pasuko nauja kryptimi.
  • Lvovas  –  neatrastas rytų Europos perlas.
  • LDK pėdsakai – Lucke.

Kelionės programa

1 diena

Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykimas į Liubliną. Liublinas – vienas iš seniausių Lenkijos karaliaus Kazimiero Didžiojo statytų miestų. Lankysime Liublino *pilį (XIVa.), kuri buvo viena gražiausių karališkųjų rezidencijų Lenkijoje, pasigrožėsite čia eksponuojamu Jono Mateikos paveikslu „Liublino Unija“, apžiūrėsite gotikinę Jogailaičių epochos Šv.Trejybės koplyčią (XIVa.). Pasivaikščiosime po Liublino senamiestį, apžiūrėsime gynybinę sieną, Karališkojo tribunolo rūmus ir pagrindinę miesto aikštę, Šv.Stanislovo Dominikonų bažnyčią (XIVa.), Karališkuosius vartus, paminklą Liublino unijai Lietuvos aikštėje, Bernardinų bažnyčią, kurioje 1569m. buvo pasirašyta garsioji Liublino unija bei įkurta Lietuvos ir Lenkijos Abiejų Tautų respublika. Kelis amžius Liublinas buvo labai svarbus žydų kultūros centras, mieste ilgą laiką skambėjo tiek lenkų, tiek jidiš kalbos. Karo metais Liublino pilis buvo paversta kalėjimu, kuriame kalėjo žydų tautybės piliečiai, nesitaikstę su nacių reikalavimu viešoje vietoje nešioti ant viršutinių rūbų prisiūtą Dovydo žvaigždę. Apžiūrėsime vienintelę II-ojo pasaulinio karo metu nesunaikintą sinagogą – Chevra Nossima maldos namus.  Išvykimas į Ukrainą. Vėlai vakare atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė į Lvovą. Pažintis su didingu ant kalvų išsidėsčiusiu Ukrainos miestu – Lvovu. Jį 1256 m. įkūrė Volynės kunigaikščio Danilos sūnus Levas. Ekskursija pėsčiomis „Senasis Lvovas“, kurios metu susipažinsime su XIV – XXa. Lvovo architektūra: Šv.Petro ir Povilo jėzuitų *bažnyčia, turgaus aikšte ir ją supančiais pastatais, katedra, seniausia Lvove armėnų *bažnyčia, kurios interjere persipynę įvairūs architektūriniai stiliai, paminklai Ukrainos karaliui Danilai ir poetui A.Mickevičiui; baroko šedevras – Šv.Juro *katedra su Šv.Anufrijaus grota. Menų turgus „Vernisaž“. Laisvas laikas. Ekskursijos tęsinys: Laisvės ir Ševčenkos prospektai, Operos rūmai. Pagal galimybę – Lvovo žymių žmonių panteonas Ličiakovskių kapinės: unikalūs XVIII – XXa. paminklai, istorinė lenkų sukilėlių laidojimo vieta… Bernardinų vienuolynas, Parako bokštas, Domininkonų bažnyčia ir vienuolynas. Miesto ir apylinkių panorama nuo Aukštutinės pilies. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Išvykimas į Lucką – vieną seniausių Ukrainos miestų, Voluinės sostinę (LDK Vytauto sprendimu nuo 1427m.). Pažintis su miestu: apžiūrėsime *Lucko pilį, kuri dar vadinama čia rezidavusio ir mūrinę pilį pastačiusio Gedimino sūnaus Liubarto vardu; tai Vytauto pagrindinė pilis Voluinėje, joje vyko Lucko suvažiavimas (1429m.), kuriame buvo priimtas sprendimas dėl Vytauto karūnavimo. Iš Lucko Vytautas Didysis valdė Lietuvą, čia buvo ir Sapiegų rezidencija. Apžiūrėsime Šv.Petro ir Povilo bažnyčią, Pokrovo cerkvę, Šv.Trejybės bažnyčią, miesto gynybinės sistemos fragmentus. Išvykimas iš Lucko. Kelionė per Ukrainą, Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1600 km.

Įskaičiuota į kelionės kainą

  • Kelionė autobusu,
  • 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Neįskaičiuota į kelionės kainą

  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos.
  • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI ~ 35 EUR.

Svarbu

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS įsipareigoja vykdyti visas keliones, pažymėtas garantuoto išvykimo ženklu. Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 7 dienoms iki kelionės pradžios.

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.

Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama likus 2 dienoms iki kelionės pradžios. Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

Papildoma informacija

DOKUMENTAI

LR pasas, galiojantis ne mažiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Vykstant į kelionę būtina turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę Europos sveikatos draudimo kortelė negalioja. Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

REKOMENDUOJAMA

Turėti valiutos tų šalių, per kurias vykstama.

Pažintines keliones