energetikas sventoji aber

 

APGYVENDINIMO KAINOS 2016 metais -  prašome teirautis elektroniniu paštu: info@adrevita.lt arba telefonais +370 5 2160909, +370 655 75345

 

KAINOS 2016 metais KOMPLEKSE ENERGETIKAS:

Kambarių kainos >>>

Sanatorinio gydymo kompleksas su 5 procedūromis >>>

Sanatorinio gydymo mini kompleksas su 3 procedūromis >>>

KAINOS 2016 metais APA ,,AMBER PALACE":

Kambarių kainos >>>

Gintariniai SPA pasiūlymai >>>

Sanatorinio gydymo kompleksas su 5 procedūromis >>>

Sanatorinio gydymo mini kompleksas su 3 procedūromis >>>

KAINOS 2016 metais:

Mediniai nameliai >>>

Sveikatos centras ,,Energetikas“

Vieta: Sveikatos centras ,,Energetikas“
Trukmė:
Kaina:

 

Sveikatos centras ,,Energetikas“ – tai gilias gydymo tradicijas puoselėjantis centras, kuris savo veiklą pradėjo 1986 metais. Nuo įkūrimo pradžios čia gydosi, ilsisi bei sveikatingumo procedūromis naudojasi Lietuvos ir užsienio šalių gyventojai. Lankytojus konsultuoja, gydymo procedūras ir jų trukmę, atsižvelgiant į sveikatos būklę, parenka aukštos kvalifikacijos gydytojai. Procedūras atlieka įstaigos profesionalūs specialistai, dirbantys Jūsų sveikatai, grožiui ir gerai nuotaikai!
Sveikatos centras veikia ištisus metus. Mūsų centras – tai lyg atskiras pušynų apsuptas sveikatos miestelis. „Energetikas“ susideda iš trijų gyvenamųjų korpusų, kuriuose yra 201 renovuotas kambarys, bei medicininio bloko. Tai labai patogu, nes po atliktų procedūrų nereikia išeiti iš patalpų. Klientų poreikius palengvina liftas, tai suteikia didesnę laisvę judėti.
Maitinimas sveikatos centre yra įvairaus tipo, tris kartus per dieną: platus švediško stalo meniu, taip pat subalansuotas dietinis maitinimas. Centre esančioje kavinėje rasite ne tik jaukią aplinką, bet ir įvairų patiekalų pasirinkimą.

Konferencijų organizavimas
Kviečiame Jus organizuoti įmonės susitikimus, seminarus ar konferencijas puikiai įrengtose trijose konferencijų salėse (15, 40 ir 200 vietų).
Nepriekaištingą Jūsų renginio kokybę užtikrins moderni konferencinė įranga, aukštos kokybės garso ir vaizdo įranga, bevielis internetas, jauki aplinka bei specialiai Jūsų susitikimui ar renginiui paruoštas meniu.

SPA Centras „Amber Palace“
Galime Jums pasiūlyti praleisti stebuklingą laiką gintaro rūmuose, kur girdėti tik svaiginanti bangų mūšos melodija, kur prieš akis atsiveria neaprėpiamas jūros mėlis ir kur sielą apima begalinė ramybė ir palaima… Sveikatos Centras atidarė naują korpusą – SPA „Amber Palace“, tai arčiausiai Baltijos jūros esantis SPA Lietuvoje. Iki jūros vos 100 metrų!
Subtili prabanga, nepakartojamas vaizdas į jūrą ir gaivinantys SPA malonumai. Šiuolaikiškumu, elegancija ir komfortu dvelkia visi 100 „Amber Palace“ kambariai, kurie atitiks kiekvieno svečio poreikius ir skonį. Prabanga alsuojantis kiekvieno kambarių apstatymas – karališkos, tamsaus raudonmedžio lovos, auksu žėrintys krėslai, kuriuose taip ir norisi „paskęsti“ – visa tai leis pasijusti Jums tikru gintaro rūmų valdovu. Tačiau prie visa to dera ir šiuolaikiniai patogumai. Visuose kambariuose veikia telefono ir nemokamas internetinis ryšys, yra seifai, mini-barai, LCD televizoriai, plaukų džiovintuvai.
Vienas iš mūsų siūlomų kambarių privalumų yra erdvūs balkonai, o kai kuriuose jų ir terasos su lauko baldais. Iš čia atsiveria nuostabi Baltijos jūros panorama. Norintys dar įspūdingesnio vaizdo ir erdvės pojūčio galės pakilti į ant stogo esančią kavinę, kurioje galės pasimėgauti kavos puodeliu arba stebėti nuostabų saulėlydį su šampano ar vyno taure rankoje. Tiems, kas nori tiesiog ramiai pasimėgauti gyva muzika ir jaukia aplinka, siūlome praleisti vakarus viešbučio restorane.
Svečių patogumui naujajame komplekse įrengtas SPA centras. Baseinas su povandeninėmis bei masažinėmis srovėmis grąžins jėgas, energiją, pakels nuotaiką, sustiprins sveikatą. Nuovargį užmiršite pasikaitinę saunoje ar turkiškoje pirtyje. Kūno ir veido masažai, kūno šveitimas, įvairūs puoselėjantys įvyniojimai – tai tik dalelė tų malonumų, kurie laukia Jums apsilankius SPA kabinete. „Amber Palace“ – puiki vieta Jūsų kūnui ir sielai atsigauti.

Medinių namelių nuoma
Vasaros metu galime siūlome poilsį atskiruose mediniuose 3, 4 vietų bei sublokuotuose su dviem atskirais įėjimais (6 miegamos vietos) nameliuose, esančiuose labai gražioje vietoje – pušyne, prie pat jūros. Didžioji dalis vasaros bazėje esančių namelių yra renovuoti.

Pažintines keliones