kursiu nerija.naglio kopos

 

Kelionės kaina priklauso nuo keliaujančiųjų skaičiaus skaičiaus, išvykimo vietos, datos.

Kiti lankytini objektai ir pramogos šiame maršrute: Klaipėdos universiteto botanikos sodas, Mažosios Lietuvos istorijos muziejų, Pilies muziejų, Kalvystės muziejų, Klaipėdos laikrodžių muziejus, Lietuvos jūrų muziejus, A. Mončio namai – muziejus, Dr. Jono Šliūpo memorialinė sodyba – muziejus, Šunų muziejus, Tremties ir rezidencijos muziejus, Kuršių nerijos nacionalinis parkas (Rašytojo Thomo Manno memorialinis muziejus, Neringos istorijos muziejus, Žvejo etnografinė sodyba, Hermano Blodės muziejus, Gintaro muziejus – galerija, Juodkrantės bažnyčia, Gintaro įlanka, Akmens skulptūrų parkas krantinėje, Skulptūra maestro V. Kernagiui atminimui, Nidos evangelikų – liuteronų bažnyčia, Urbo kalnas ir Nidos švyturys) ir kt.

Mes sudarysime Jums kelionės maršrutą po Lietuvą pagal Jūsų pageidavimus. Į maršrutą įtrauksime lankytinus objektus, įvairias pramogas, maitinimą ir t.t.

Dėl išsamesnės informacijos ir rezervacijos maloniai prašome kreiptis el. paštu info@adrevita.lt arba telefonu +370 655 75345

SUSIPAŽINIMAS SU KURŠIŲ NERIJA 1 d.

Vieta: SUSIPAŽINIMAS SU KURŠIŲ NERIJA
Trukmė: 1 d.
Kaina:Kelionės kaina priklauso nuo keliaujančiųjų skaičiaus skaičiaus, išvykimo vietos, datos

 

1 dienos kelionė moksleivių grupėms po Lietuvą

1 diena.
Ryte išvykimas į Klaipėdą. Smiltynės prieplaukoje keltu persikelsime į Kuršių Neriją. Kuršių nerijos nacionalinis parkas – vertingiausias gamtiniu ir kultūriniu požiūriu Lietuvos pajūrio kraštovaizdžio kompleksas su unikaliu Europoje etnokultūriniu paveldu: Naglių ir Grobšto gamtos rezervatai, Lapnugario, Juodkrantės, Karvaičių, Parnidžio kraštovaizdžio draustiniai, augalų ir gyvūnijos gausumą. Apžvalginis takas gaisravietėje. Raganų kalnas Juodkrantėje, puošmena – tautodailės medinių skulptūrų parkas, įrengtas 1979m. pagal skulptoriaus S. Šarapovo ir architekto A.Nasvyčio projektą.83 medinėse skulptūrose galime atpažinti lietuvių liaudies pasakų ir legendų herojus kur gausu raganų ir velnių. Pilkųjų garnių ir didžiųjų kormoranų kolonija – didžiausia ir seniausia, dar iš XIX amžiaus žinoma šių paukščių perimvietė Lietuvoje. Užpradėjusio amžiaus pabaigoje vietiniai gyventojai sugebėjo išvyti kormoranus, kaip žvejų konkurentus. bemaž šimtą metų tas miško plotas buvi tik pilkųjų garnių gyvenvietė, juodkrantiškių vadinama ,,garnynų“. Pirmieji kormoranai čia grįžo 1989 –aisiais metais.. Vien tik žuvimis mintantys kormoranai pastaruoju metu tiek žmonėse, tiek žiniasklaidoje tapo pastovių svarstymų, ginčų ir skundų objektų. Kaip konkurentų jų nekenčia marių žvejai, dėl perimvietėje nudergto ir džiūvančio seno pušyno nemyli miškininkai ir šiaip didelė dalis žmonių. Negyvosios (pilkosios kopos) Naglių rezervate. Kopos, besidrekiančios tarp Pervalkos ir Juodkrantės. Pilkosiomis vadinamos dėl vyraujančios augalijos spalvos. Aukščiausios kopos – Vingkopė (51 m.) ir Naglių kopa (53 m.). Atvykimas į Nidą. Pasivaikščiosime po Nidą, pakilsime į Parnidžio kopą, nueisime iki jūros. Parnidžio kopos viename šlaite stovi atminimo kryžius skulptoriui R.Dauginčiui, o jos viršūnėje, 1995 metais Nepriklausomybės atkūrimo penkmečiui, pastatytas Saulės laikrodis – kalendorius. Nuo Parnidžio kopos galima gėrėtis nerijos kraštovaizdžio įvairove. Vėlai vakare grįžimas į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė patogiu autobusu;
Kelionės vadovo paslaugos;
Ekskursinė programa;
Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:
Bilietai į mokamus objektus, edukacinės pamokos ir t.t.

Pastabos:
Lankomų objektų eiliškumas kelionės metu gali keistis.
Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose neveda.
Pateiktas kelionės maršrutas gali būti koreguojamas pagal Jūsų individualų užsakymą arba organizuota kelionė Jūsų pasiūlytu maršrutu.

Pažintines keliones