vinetu kaimas

 

Kelionės kaina priklauso nuo keliaujančiųjų skaičiaus skaičiaus, išvykimo vietos, datos.

Indėnų kaime galima pasirinkti ir kitas programas.

Mes sudarysime Jums kelionės maršrutą po Lietuvą pagal Jūsų pageidavimus. Į maršrutą įtrauksime lankytinus objektus, įvairias pramogas, maitinimą ir t.t.

Dėl išsamesnės informacijos ir užsakymų maloniai prašome kreiptis el. paštu info@adrevita.lt arba telefonu +370 655 75345

PRAMOGOS INDĖNŲ KAIME IR DINOZAURŲ MUZIEJUS 1 d.

Vieta: PRAMOGOS INDĖNŲ KAIME ir DINOZAURŲ MUZIEJUS
Trukmė: 1 dienos kelionė moksleivių grupėms po Lietuvą
Kaina: Kelionės kaina priklauso nuo keliaujančiųjų skaičiaus skaičiaus, išvykimo vietos, datos

 

Ryte išvykimas į Klaipėdą. Klaipėda, seniausias Lietuvos miestas ir jos vienintelis uostas, trečias pagal dydį Lietuvos miestas. Livonijos ordinas 1252 m. užgrobtoje teritorijoje pastatė gynybinę pilį ir pavadino ją Memelburgu, vėliau – Mėmeliu. Visais laikais tai buvo svarbus prekybos miestas. Lietuvai atgavus Nepriklausomybę, Klaipėda pradėjo naują epochą: įkurtas Klaipėdos universitetas. Klaipėdos valstybinis jūrų uostas nuolat modernizuojamas, miestas palaiko ryšius su 20 miestų partnerių visame pasaulyje. Į uostą plaukia kruiziniai laineriai ir prestižinių tarptautinių regatų burlaiviai. Trumpa apžvalginė ekskursija po Klaipėdos miesto senamiestį. Po jos apsilankysite muziejuje ,,Dinozaurų parkas‘‘  – vienintelis Baltijos šalyse dinozaurų parkas, unikalus, su judančiais šnypščiančiais, bei riaumojančiais dinozaurais. Galima išvysti apie keturiasdešimt natūralaus dydžio dinozaurų muliažų. Vėliau vykstate į indėnų kaimą, kur Jūs sugrįšite atgal į praeitį į laukinius šiaurės Amerikos vakarus, kur gyveno didžiųjų lygumų ir šiaurės miškų indėnai. Dalyvausite programoje „Jaunųjų vilkų kelias“. Tai judri programa, kurios metu pristatomi indėnų kultūros ir istorijos etapai, žaidžiami indėnų lauko žaidimai, atliekamos įvairios rungtys bei užduotys lavinančios koordinaciją, reakciją, skatinančios judėti, įgauti budrumo, drąsos ir pasitikėjimo.Visi kartu pasitiksite Indėnų vadą ir su jo susipažinsite. Indėnas Vinetu ves programą, kuri vyks apeiginėje indėnų palapinėje Tipi. Programos metu susipažinsite su indėnų kultūra, sužinosite kaip gyvena indėnų vaikai, kaip jie tampa medžiotojais, susipažinsite su medžioklės ypatumais, pažinsite indėnų šokius, žaisite indėnų žaidimus (kliūčių ruožas, žaidimai, rungtys; šaudymas iš lanko; šaudymas iš spjaudyklės; žiedų mėtymas ant bizono ragų; ieties mėtymas).Pabaigoje paragausiteIndėnų užkandžių su arbata. Išvykimas namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė patogiu autobusu;
Kelionės vadovo paslaugos;
Ekskursinė programa;
Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:
Bilietai į mokamus objektus, edukacinės pamokos ir t.t.

Pastabos:
Lankomų objektų eiliškumas kelionės metu gali keistis.
Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose neveda.
Pateiktas kelionės maršrutas gali būti koreguojamas pagal Jūsų individualų užsakymą arba organizuota kelionė Jūsų pasiūlytu maršrutu.

Pažintines keliones