palangos vetra viesb3

 

APGYVENDINIMO KAINOS 2016 metais -  prašome teirautis elektroniniu paštu: info@adrevita.lt arba telefonais +370 5 2160909, +370 655 75345

Palangos Vėtra ****

Vieta: Palanga
Trukmė:
Kaina:

 

Viešbutis
„Palangos vėtra“ – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas.
Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas.
Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių įvairių kategorijų kambarių, 3 konferencijų sales (30, 85 ir 100 vietų), elegantišką restoraną, SPA namus su plačiu paslaugų spektru bei kitų, gerą poilsį ir darbą, užtikrinančių paslaugų įvairovę.

Kambariai
Vienvietis kambarys
Patogumai: miegamasis kambarys, prieškambaris, dušas, tualetas, langai į rytų pusę (senamiestis ir parkas), plaukų džiovintuvas, rašomasis stalas, mini-baras,TV, telefonas.
Dvivietis kambarys
Patogumai: Dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas, langai į vakarų pusę (vaizdas pro langus – parkas), rašomasis stalas, TV, telefonas, mini-baras, didžioji kambarių dalis su balkonu.
Aukštesnės klasės dvivietis
Numeryje yra: dvigulė lova, minkštų baldų komplektas, prieškambaris, dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas, rašomasis stalas, TV, telefonas, mini-baras.
Liuksas
Patogumai: miegamasis kambarys, svetainė su minkštų baldų komplektu, prieškambaris, dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas, vaizdas pro langus į senamiestį ir parką, rašomasis stalas, TV, telefonas, mini-baras, didžioji numerių dalis su balkonu.
Aukštesnės klasės liuksas
Patogumai: miegamasis kambarys, svetainė su minkštų baldų komplektu, prieškambaris, dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas, vaizdas pro langus į senamiestį ir parką, rašomasis stalas, TV, telefonas, mini-baras, didžioji numerių dalis su balkonu.
Apartamentai trims asmenims
Patogumai: 2 miegamieji kambariai, svetainė su minkštų baldų komplektu ir valgomuoju stalu, vonia, dušas, tualetas, bede, 2 praustuvės, plaukų džiovintuvas, rašomasis stalas, mini-baras, TV, telefonas, balkonas.
VIP apartamentas
Patogumai: 2 miegamieji kambariai, svetainė su minkštų baldų komplektu ir valgomuoju stalu, balkonas, vonia, dušas, tualetas, bede, 2 praustuvės, plaukų džiovintuvas, rašomasis stalas, mini-baras, TV, telefonas, balkonas.
SPA namai – tai grožio, vidinės pusiausvyros bei netikėtų atradimų pasaulis. Čia laikas sustoja pralaimėjęs ramybei ir atsipalaidavimui… SPA namuose „Vėtra inspired by Femina Bona“ Jūsų laukia profesionali veido bei kūno priežiūra, masažai, SPA ritualai, paremti penkiomis stichijomis: Žemės, Dangaus, Vandens, Ugnies, ir Oro.

Viešbučio paslaugos:
• Restoranas
• Konferencijos (3 sales – 30, 85 ir 100 vietų)
• Baseino ir pirčių kompleksas
• Treniruoklių salė
• Garažas
• Internetas

Pažintines keliones