italija.verona

 

Užsakant kelionę mūsų kelionių agentūroje (internetu arba biure), nuo kelionės kainos taikoma papildoma 6 % nuolaida !

 

KELIONĖS DATA IR KAINA ASMENIUI DVIVIEČIAME KAMBARYJE:

2018.09.08   vietų yra - nuo 449 €
Dėl išsamesnės informacijos ir rezervacijos maloniai prašome kreiptis el. paštu info@adrevita.lt arba telefonu +370 655 75345

Nepamirštamas savaitgalis mados sostinėje Milane 4 d.

Vieta: Nepamirštamas savaitgalis mados sostinėje Milane
Trukmė: 4 d.
Kaina: nuo 499.00 Eur

 

Kelionės programa

1 diena**

Skrydis Vilnius – Bergamo. Nuvykimas vietos transportu į viešbutį Milane. Po įsikūrimo viešbutyje, siūlome pradėti pažintį su Milanu nuo skaniausios jos dalies!  Ar girdėjote, kad būtent milaniečiai dažnai po darbo skuba ne namo, o atsigaivinti aperityvu su draugais ar kolegomis? Aperityvas jau seniai yra tapęs miesto ritualu „Happy Hour“, kurio metu už *fiksuotą kainą gali ne tik išgerti apetitą žadinantį kokteilį/vyno taurę, bet ir paskanauti įvairių mini užkandukų. Vėliau Jūsų laukia pažintis su svarbiausia Milano bažnyčia šv. Ambrozijaus bazilika, kurioje yra palaidotas miesto globėjas vyskupas šv. Ambrozijus. Šis įspūdingas romaninio stiliaus V-IX a. kompleksas išpuoštas mozaikomis, kapiteliais atvežtais iš romėnų laikų pastatų, auksiniu altoriumi, o bazilikoje yra saugoma kolona su gyvate, kuri manoma priklausė Mozei. Po ekskursijos kviečiame pratęsti pažintį su grupe **vakarieniaudami (už papildomą mokestį). Siūlome ne tik paragauti tipiškų regioninių patiekalų, bet ir daugiau sužinoti apie šio krašto kulinariją. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė  viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Ekskursija po madų, finansų ir laikinąją Italijos karalystės sostinę – Milaną: gražiausia pasaulyje traukinių stotis, o iš čia metro vyksite pasižvalgyti po miesto širdį: Sforcų pilis ir ją supantis didžiulis Sempioni parkas bei puošianti Taikos arka, viduramžiška Pirklių aikštė, kurios viduryje yra miestiečius vienijęs šulinys, kunigaikščio Francesco Sforza XV a. atidaryta „Ca` Grande“ Didžioji ligoninė,  XIX a. architekto Giuseppe Mengoni suprojektuota Katedros aikštė, net penkis amžius statyta Katedra yra papuošta keliais tūkstančiais skulptūrų, kurių vienai paauksuotai Marijai net sukurta daina, šv. Stepono aikštė ir joje stovinti kiek makabriška šv. Bernardo Kauluose bažnyčia, kurios vidus „išpuoštas“ čia buvusių XI a. kapinių kaulais. Laisvas laikas **pietums, kurių metu norintys galės paskanauti karališku vardu pavadinto kepinio-picos Margaritos, sužinoti jos istoriją. Ekskursijos tęsinys: „Miesto svetaine“ vadinama Vittorio Emanuele II galerija, La Scala aikštė su Milane dirbusio Leonardo da Vinci skulptūra, muzikos šventovė *Alla Scala teatras, kuriame galima susipažinti su La Scala teatro istorija, pasigrožėti rodytų operų dekoracijų fragmentais. Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasigrožėti „miesto terasa“ vadinamu Katedros stogu. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė  viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Laisva diena savarankiškai tęsti pažintį su Milanu arba **visos dienos išvyka traukiniu į meilės sostinę Veroną - Romeo ir Džiuljetos miestą. Ekskursija aplankant istorinį centrą, spalvingą turgaus aikštę, Sinjorijos aikštę su elegantiška Dantės statula, impozantiškais fasado raižiniais išpuoštą *Katedrą, Romos koliziejui dydžiu nedaug tenusileidžiantį, puikiai išsilaikiusį *romėnų amfiteatrą – Areną, kuriame ir šiandien organizuojami grandioziniai muzikos koncertai bei operų pastatymai, Džiuljetos namą su *garsiuoju balkonėliu, impozantiškus Veronos valdovų Skaligierių kapus. Laisvu laiku galite apsilankyti užeigoje, kurioje buvo nufilmuotas filmas „Laiškai Džiuljetai“. Čia galėsite paskanauti miniatiūrinių rankų darbo pyragėlių „Pasticini“ bei žymiosios „Margaritos“ picos. Laisvas laikas. Vakare grįžimas traukiniu į Milaną. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė  viešbutyje.

4 diena**

Pusryčiai.  Priklausomai nuo skrydžio laiko *vietiniu transportu nuvykimas į Bergamo oro uostą. Skrydis Bergamas – Vilnius.

Įskaičiuota į kelionės kainą

  • Skrydis Vilnius – Bergamas – Vilnius,
  • rankinis orlaivio bagažas (vienam keliautojui 1 vienetas),
  • 3 nakvynės turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais,
  • kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Neįskaičiuota į kelionės kainą

  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, papildomo registruoto bagažo mokestis (teirautis agentūroje), vietinio transporto bilietai iš/ į oro uostą (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus), bilietai į mokamus objektus, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos, miesto transporto bilietai Milane, vietinių gidų paslaugos Milane, Veronoje (ne lietuvių kalba), miesto mokesčiai (mokami viešbutyje ~4 EUR asmeniui dienai).
  • ** Visos dienos išvyka traukiniu į Veroną. Traukinio bilieto kaina pirmyn – atgal ~ 40 EUR. Tikslinama prieš kelionę. Užsakoma ir apmokama iš anksto prieš išvykimą kelionių agentūroje.
  • Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijos kainą.
  • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 90 EUR. 

Svarbu

** Priklausomai nuo skrydžių, gali keistis programos eiliškumas.

Keičiantis lėktuvo bilietų kainoms, kelionės kaina gali keistis.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS įsipareigoja vykdyti visas keliones, pažymėtas garantuoto išvykimo ženklu. Minimalus keliautojų skaičius – 10 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 14 dienų iki kelionės pradžios.

Lėktuvų bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Pinigai už juos negrąžinami. Pavardės keitimas už papildomą mokestį.

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, eiliškumas, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Vietinių švenčių metu kai kurie programoje numatyti lankomi objektai gali būti uždaryti. Į bažnyčias neįleidžiami turistai apnuogintais pečiais ir (ar) mūvintys šortus. SVARBU! Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio gali būti pateikiami pusryčių paketai.

Registruojamas orlaivio bagažas už papildomą mokestį, užsakomas iš anksto agentūroje sutarties sudarymo metu. Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

Papildoma informacija

DOKUMENTAI

LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

 

Pažintines keliones