anglija.londonas

 

Užsakant kelionę mūsų kelionių agentūroje (internetu arba biure), nuo kelionės kainos taikoma papildoma 6 % nuolaida !

KELIONĖS DATA IR KAINA ASMENIUI DVIVIEČIAME KAMBARYJE:

2018.10.27   vietų yra - nuo 579 €

Dėl išsamesnės informacijos ir rezervacijos maloniai prašome kreiptis el. paštu info@adrevita.lt arba telefonu +370 655 75345

NEPAMIRŠTAMAS SAVAITGALIS LONDONE 4 d.

Vieta: NEPAMIRŠTAMAS SAVAITGALIS LONDONE
Trukmė: 4 d.
Kaina: nuo 579.00 Eur

 

Pažintinė kelionė lėktuvu su vadovu iš Lietuvos!

Kelionės programa

1 diena

Skrydis Vilnius/Kaunas – Londonas. Atskridę į oro uostą vietiniu *transportu vyksite į miestą. Laisvas laikas. Nakvynė  viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Ekskursija po Londoną pėsčiomis bei vietiniu transportu*. Didysis Benas – Parlamento rūmų laikrodis, Londono simbolis. *Vestminsterio abatija – Anglijos karalių karūnavimo ir laidojimo vieta, žymių Anglijos žmonių ir poetų panteonas. D.Britanijos karalienės rezidencija – Bekingemo rūmai, St.Džeimso parkas. Didžiausia ir populiariausia mieste Trafalgaro aikštė. Laisvas laikas. Siūlome aplankyti Nacionalinę Paveikslų galeriją, Tate galeriją, Britų muziejų, Madam Tiuso muziejų* pasirinktinai. Vakarą siūlome praleisti besigrožint vakariniu miestu sukantis „Londono akies“ *panoraminiu ratu. Nakvynė  viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. *Ekskursijos po Londoną tęsinys (pėsčiomis ir miesto trasportu): Pietinis Kensingtonas – Gamtos Istorijos muziejus, Mokslo muziejus, Alberto ir Viktorijos muziejus, Harrods, Karališkoji Alberto koncertų salė, Kensingtono sodai, Alberto memorialas, Velingtono arka ir monumentas, Namas Nr.1, Haid parkas, Marmurinė arka. Visada jauna Pikadilio aikštė, niekada nemieganti Lesterio aikštė, spalvotas ir egzotiškas Kinų kvartalas. Kovent Garden, buvęs gėlių turgus, šiandien – vienas gyviausių miesto rajonų su teatrais, alaus barais, mažomis krautuvėlėmis. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Ekskursijos po Londoną tęsinys (pėsčiomis ir miesto trasportu): Viktorijos laikų inžinerijos stebuklas – *Tauerio tiltas. *Tauerio tvirtovė – viena iš labiausiai turistų lankomų vietų, buvusi karališkaisiais rūmais, kalėjimu, mirties bausmių vykdymo vieta, ginklų arsenalu, karūnos brangenybių saugykla. Vietiniu *transportu vyksite į oro uostą. Skrydis Londonas – Vilnius/Kaunas.

Įskaičiuota į kelionės kainą

  • Skrydis Vilnius/Kaunas – Londonas – Vilnius/Kaunas,
  • rankinis orlaivio bagažas (vienam keliautojui – 1 vienetas 10 kg.),
  • 3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais,
  • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Neįskaičiuota į kelionės kainą

  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, registruojamo bagažo mokestis, vietinio transporto bilietai iš/į oro uostą (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus), miesto transporto bilietai, bilietai į mokamus objektus (~120 GBP), vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), pietūs, vakarienės, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos.
  • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~120 GBP.

Svarbu

Keičiantis lėktuvo bilietų kainoms, kelionės kaina gali keistis.

Planuojant viešbučiuose naudotis savais elektros prietaisais, reikia turėti adapterį („tarpininką“ – elektros srovės suderintuvą – keitiklį).

Lėktuvo bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Pinigai už juos negrąžinami.

Registruojamas orlaivio bagažas už papildomą mokestį, užsakomas iš anksto agentūroje sutarties sudarymo metu.

Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio gali būti pateikiami pusryčių paketai.

Pavardės keitimas už papildomą mokestį. Keičiantis lėktuvo bilietų kainoms, kelionės kaina gali keistis.

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS įsipareigoja vykdyti visas keliones, pažymėtas garantuoto išvykimo ženklu. Minimalus keliautojų skaičius – 10 asm.

Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 14 dienų iki kelionės pradžios.

Pageidaujantys užsisakyti galimybę gabenti papildomą bagažo vienetą apie tai privalo pranešti kelionės užsakymo metu.

Papildoma informacija

DOKUMENTAI

LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje. Vaikui, laikinai vykstančiam į užsienio valstybę, nepriklausančią Šengeno erdvei, su bent vienu iš tėvų, kito rašytinio sutikimo nereikia. Jei vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo vaikas vyksta, pavarde, LR pasienio pareigūnai gali pareikalauti pateikti vaiko gimimo liudijimą. Vaikui į užsienio valstybę vykstant vienam ar su lydinčiu asmeniu, reikalingas bent vieno iš tėvų rašytinis notariškai patvirtintas sutikimas.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Pažintines keliones