ikraina.lvovas

 

Užsakant kelionę mūsų kelionių agentūroje (internetu) ir apmokant internetu, nuo kelionės kainos taikoma papildoma
6 % nuolaida !

KELIONĖS DATA: 2018 12 30 - 152.15 Eur;

Dėl išsamesnės informacijos maloniai prašome kreiptis el. paštu info@adrevita.lt arba telefonu +370 655 75345

Naujieji metai Lvove 3 d.

Vieta: Naujieji metai Lvove
Trukmė: 3 d.
Kaina: nuo 152.15 Eur

 

Liublinas – Lvovas

Kelionės programa

1 diena

Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykimas į Liubliną. Liublinas – vienas iš seniausių Lenkijos karaliaus Kazimiero Didžiojo statytų miestų. Pasivaikščiosime po Liublino senamiestį, apžiūrėsime gynybinę sieną, Karališkojo tribunolo rūmus ir pagrindinę miesto aikštę, Šv.Stanislovo Dominikonų bažnyčią (XIVa.), Karališkuosius vartus, paminklą Liublino unijai Lietuvos aikštėje, Bernardinų bažnyčią, kurioje 1569 m. buvo pasirašyta garsioji Liublino unija bei įkurta Lietuvos ir Lenkijos Abiejų Tautų respublika. Kelis amžius Liublinas buvo labai svarbus žydų kultūros centras, mieste ilgą laiką skambėjo tiek lenkų, tiek jidiš kalbos. Karo metais Liublino pilis buvo paversta kalėjimu, kuriame kalėjo žydų tautybės piliečiai, nesitaikstę su nacių reikalavimu viešoje vietoje nešioti ant viršutinių rūbų prisiūtą Dovydo žvaigždę. Apžiūrėsime vienintelę II-ojo pasaulinio karo metu nesunaikintą sinagogą – Chevra Nossima maldos namus. Išvykimas į Ukrainą. Vėlai vakare atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė į Lvovą. Pažintis su didingu ant kalvų išsidėsčiusiu Ukrainos miestu – Lvovu. Jį 1256 m. įkūrė Volynės kunigaikščio Danilos sūnus Levas. Ekskursija pėsčiomis „Senasis Lvovas“, kurios metu susipažinsime su XIV – XXa. Lvovo architektūra: Šv.Petro ir Povilo jėzuitų *bažnyčia, turgaus aikšte ir ją supančiais pastatais, katedra, seniausia Lvove armėnų *bažnyčia, kurios interjere persipynę įvairūs architektūriniai stiliai, paminklai Ukrainos karaliui Danilai ir poetui A.Mickevičiui; baroko šedevras – Šv.Juro *katedra su Šv.Anufrijaus grota. Menų turgus „Vernisaž“. Laisvas laikas. Ekskursijos tęsinys: Laisvės ir Ševčenkos prospektai, Operos rūmai. Pagal galimybę – Lvovo žymių žmonių panteonas Ličiakovskių kapinės: unikalūs XVIII – XXa. paminklai, istorinė lenkų sukilėlių laidojimo vieta… Bernardinų vienuolynas, Parako bokštas, Domininkonų bažnyčia ir vienuolynas. Miesto ir apylinkių panorama nuo Aukštutinės pilies. Laisvas laikas šventei pasipuošusiame mieste, kurio metu siūlome apsilankyti kavos šachtose, kalėdinėje mugėje arba lašinių teatrą. Visos senamiesčio gatvės ir gatvelės papuoštos didžiuliais sietynais, lempučių girliandomis, o centrinių gatvių vitrinos tampa tikru lauko muziejumi, visur skamba muzika. Artėjant vidurnakčiui, lvoviečiai ir miesto svečiai susirenka prie Operos rūmų, kur dangų nušviečia įspūdingi fejerverkai… Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Vėlyvi pusryčiai. Išvykimas iš Lvovo. Kelionė per Ukrainą, Lenkiją.  Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1600 km.

Įskaičiuota į kelionės kainą

  • Kelionė autobusu,
  • 2 nakvynė viešbučiuose su pusryčiais,
  • grupės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Neįskaičiuota į kelionės kainą

  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos.
  • *Mokamiems objektams turėti ~ 35 Eur.

Papildoma informacija

LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Turėti valiutos tų šalių per kurias vykstama.

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.  Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS įsipareigoja vykdyti visas keliones, pažymėtas garantuoto išvykimo ženklu. Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 10 dienų iki kelionės pradžios.

Pažintines keliones