IMGP1668

 

Mes sudarysime Jums kelionės maršrutą po Lietuvą pagal Jūsų pageidavimus. Į maršrutą įtrauksime lankytinus objektus, įvairias pramogas, maitinimą ir t.t.

Dėl išsamesnės informacijos maloniai prašome kreiptis el. paštu info@adrevita.lt arba telefonu +370 655 75345

Geografinis centras, astronomija ir žvejybos muziejus 1 d.

Vieta: Molėtai
Trukmė: 1 dienos kelionė moksleivių grupėms po Lietuvą
Kaina: Priklauso nuo keliaujančiųjų skaičiaus skaičiaus, išvykimo vietos, datos

 

Atvykimas į Europos geografinio centro muziejų. Europos geografinį centrą puošia memorialinis akmuo, Europos Sąjungos valstybių vėliavos ir prof. Gedimino Jokūbonio sukurta kompozicija – balto granito kolona su žvaigždžių karūna, pasaulio šalis žyminti aikštelė. Centro lankytojams yra išrašomi pažymėjimai, patvirtinantys jų buvimą Europos geografiniame centre.

Etnografinė sodyba ir dangaus šviesulių stebykla. Senovinė dangaus šviesulių stebykla – šventvietė (ratas iš dešimties medinių šventyklos stulpų su kalendoriniais ženklais viduryje įrengtas akmeninis Saulės-ugnies aukuras. Stulpai žymi šešias pasaulio šalis ir Saulės tekėjimo bei laidos azimutus svarbiausių kalendorinių švenčių dienomis). Čia apsilankius galima susidaryti įspūdį, kaip senovėje buvo stebimi dangaus šviesuliai, atliekami kalendorinio laiko skaičiavimai.

Astronomijos observatorijos lankymas. Susipažinsime su Lietuvos ir pasaulio teleskopais, planetų, žvaigždžių, ūkų, spiečių, galaktikų nuotraukomis, astronomijos naujienomis Dieninės ekskursijos metu taip pat yra pademonstruojamas 165 cm skersmens teleskopas – didžiausias mokslinės paskirties įrenginys Šiaurės Europoje.

Lietuvos etnokosmologijos muziejus. Vyksta dieninė (“Etnokosmologija Lietuvoje ir pasaulyje”) ir naktinės programos.

Ežerų žvejybos muziejus supažindina su įvairiais žvejybos įrankiais, kuriais žvejojo Rytų Lietuvos žmonės 19 a. pabaigoje, su archaine žvejyba bei leidžia sužinoti, kaip šis verslas kito.
Išvykimas namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė patogiu autobusu;
Kelionės vadovo paslaugos;
Ekskursinė programa;
Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:
Bilietai į mokamus objektus, edukacinės pamokos ir t.t.

Pastabos:
Lankomų objektų eiliškumas kelionės metu gali keistis.
Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose neveda.
Pateiktas kelionės maršrutas gali būti koreguojamas pagal Jūsų individualų užsakymą arba organizuota kelionė Jūsų pasiūlytu maršrutu.

Dėl išsamesnės informacijos maloniai prašome kreiptis el. paštu info@adrevita.lt arba telefonu +370 655 75345

Pažintines keliones