utena SIRVYNE

Keliaujame po Utenos kraštą 1 d.

Vieta: Utena
Trukmė: 1 d.
Kaina: Priklauso nuo keliaujančiųjų skaičiaus skaičiaus, išvykimo vietos, datos

1 dienos kelionė moksleivių grupėms po Lietuvą

Alantos dvaro, priklausančio Radviloms lankymas. Pamatysime dvaro rūmus, klojimą, svirną, kumetyną, rūkyklą. Šalia dvaro rūmų yra parkas su tvenkiniais.
Tautodailininko V.Valiušio keramikos muziejuje apžiūrėsime ekspoziciją, kartu su šeimininku pabandysime žiesti puodą, pamatysime kaip džiovinami, puošiami, glazūruojami ir degami keramikos dirbiniai.
Utenos krašto muziejuje apžiūrėsime įvairias muziejaus ekspozicijas: ,,Amatų ir verslų“, ,,Etnografijos ir senosios skulptūros“, ,,Archeologijos“ bei veikiančias parodas.
Utenos mieste yra du ežerai – Dauniškio ir Vyžuonaičio. Vaizdingas Dauniškio parkas yra pamėgta poilsio vieta ir 2011 metais Utenai švenčiant 750 metų jubiliejų Dauniškio ežere pastatytas šviečiantis ir grojantis fontanai. Stebėsime fontano programą „Vidurdienio šaukly“.
Edukacinio užsiėmimo ,,Gaminame inkilus“ metu pasiklausysime paskaitos apie parskrendančius paukščius, gaminsime ir dekoruosime inkilus parskrendantiems paukščiams. Išsikelsime inkilus prie namų ar mokyklos.
Išvykimas namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė patogiu autobusu;
Kelionės vadovo paslaugos;
Ekskursinė programa;
Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:
Bilietai į mokamus objektus, edukacinės pamokos ir t.t.

Pastabos:
Lankomų objektų eiliškumas kelionės metu gali keistis.
Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose neveda.
Pateiktas kelionės maršrutas gali būti koreguojamas pagal Jūsų individualų užsakymą arba organizuota kelionė Jūsų pasiūlytu maršrutu.

Kiti lankytini objektai šiame maršrute: A. ir M. Miškinių literatūrinė-etnografinė sodyba, Tauragnų krašto muziejus, Vytauto Valiušio keramikos muziejus, Meno centras Leliūnuose, Tradicinių amatų centras „Svirnas“, Laisvės kovų muziejus.

Kitos edukacinės programos: „Gamtos atgimimo šventė – Velykos“, „Advento papročiai“, „Senolių išmintis“, „Ką radai dėžėje?“, „Utenos rajono praeitis“, „A. Miškinis – vienas ryškiausių lietuvių poetų neoromantikų“, „Žmogiškumo pamokos A. Miškinio „Žaliaduonių gegužėje“, „Kryždirbystė Utenos krašte“, „Įamžinę praeitį ir save“, „Pamokos apie tremtį“, „Paskutinis Vytauto apygardos partizanas Antanas Kraujelis“, „Vytauto apygardos partizanai“, „Šaulių sąjungos istorija“, „Tarp žolynų“, „Daraktorinė mokykla“, „Lietuvių liaudies instrumentai ir jų gamyba“, „Lietuvių valstiečių baldų puošyba ir simbolika“, „Mes – archeologai“, „Kur gyveno mūsų protėviai“, pynimas iš vytelių.
Dėl išsamesnės informacijos maloniai prašome kreiptis el. paštu info@adrevita.lt arba telefonu +370 655 75345

Pažintines keliones