Japonija Miyajima

 

Užsakant kelionę mūsų kelionių agentūroje (internetu) ir apmokant internetu, nuo kelionės kainos taikoma papildoma
2 % nuolaida !

KELIONĖS DATA:
2017 10 06 (2468.45 Eur, liko 7 vietos);
2017 11 13 (2468.45 Eur, liko 6 vietos);
2018 03 29 (3618.55 Eur, liko 9 vietos);|
2018 04 23 (2468.45 Eur, liko 8 vietos);

Dėl išsamesnės informacijos ir rezervacijos  maloniai prašome kreiptis el. paštu info@adrevita.lt arba telefonu +370 655 75345

JAPONIJA – RYTO SAULĖS, TECHNIKOS NAUJOVIŲ, ŠVENTYKLŲ IR SAKURŲ KRAŠTAS 12 d.

Vieta: JAPONIJA - RYTO SAULĖS, TECHNIKOS NAUJOVIŲ, ŠVENTYKLŲ IR SAKURŲ KRAŠTAS
Trukmė: 12 d.
Kaina: nuo 3318.00 Eur

Osaka – Nara – Kyoto – Okayama – Naoshima – Hiroshima – Miyajima – Fudzijama – Hakone – Tokyo – *Nikko

Kelionės privalumai

 • Puikiai įvertintas išskirtinis turas kelionių gurmanams!
 • Į kelionės kainą įskaičiuotas tarptautinis skrydžio bilietas!
 • Išsamus, gyvas ir kontrastingas kelionės maršrutas, padedantis visapusiškai pažinti šią unikalią šalį (gamta, istorija, kultūra, religija, menas (tiek senasis, tiek modernusis), politika).
 • Kruopščiai atrinkti viešbučiai, skanus nacionalinis maistas, paslaugus ir dėmesingas vietos personalas.
 • Patikimi ir patikrinti ilgamečiai partneriai Japonijoje.
 • Kvalifikuoti vietos gidai.
 • Profesionalus kelionės vadovas iš Lietuvos.

Kelionės aukso fondas

 • Pribloškianti Osakos panorama iš 173 m aukščio.
 • Elnių palyda senojoje Japonijos sostinėje Naroje gėrintis Kasuga šventykla.
 • Didžiausia Japonijoje bronzinė Budos statula (Nara, Todaji šventykla).
 • Neregėta senojo ir naujojo miesto ‚simbiozė‘ Kyoto mieste: šalti stiklo ir plieno daugiaaukščiai jaukių, dvasingų šventyklų sodų kaimynystėje.
 • Kyote ypatingai daug nuostabių šventyklų, dauguma jų – UNESCO paveldo objektai: Ryoanji, Kinkakuji šventyklos, bene įspūdingiausios visoje Japonijoje.
 • Kyoto Menų sodas – moderniojo Japonijos meno muziejus.
 • Unikalioji arbatos gėrimo ceremonija Kyoto mieste.
 • Garsusis geišų kvartalas Kyoto Giono rajone – laimingiausieji gali išvysti tikrą geišą arba mokinę – maiko.
 • Programos ‚vinis‘ modernaus meno mylėtojams – unikali galimybė susipažinti su Japonijos menininkų darbais Naoshima saloje, nenuobodžiai pateiktais natūraliame gamtiniame fone arba originaliuose statiniuose.
 • Hiroshima – miestas ‚feniksas‘, atsigavęs ir prisikėlęs naujam gyvenimui po siaubingo suniokojimo.
 • Miyajima sala – atgaiva sielai. Tyla, taika, ramybė – nei transporto triukšmo, nei išmetamųjų dujų kvapo, tik jūros ošimas, švelnus sūrių jūržolių dvelksmas, ošiantys medžiai, mieli elniukai gatvėse.
 • Originalus potyris – nakvynė ryokane. Vakarieniausime ir miegosime ne taip, kaip esame įpratę, o japonišku stiliumi ir pasipuošę nacionaliniais apdarais.
 • Greitasis „JR Shinkansen“ – ar esate ‚lėkę‘ 300 km/val. greičiu??? Ar esate įveikę žemės transportu 1000 km per 4 val?
 • Gražioji Japonijos ‚kepurė‘ – vienas šalies simbolių – garsusis Fuji kalnas.
 • Karštųjų versmių kurorto malonumai Hakonės viešbučio SPA.
 • Ashi – ežeras ugnikalnio krateryje, įkvepiančios erdvės ir visur lydinti Fuji kalno panorama.
 • *Įspūdingas šventyklų kompleksas Nikko mieste (UNESCO paveldas).
 • Tokyo – betono, stiklo, plieno, estakadų, autostradų, požeminio, antžeminio, netgi pakabinto miesto-giganto ‚džiunglės‘. Su priemiesčiais Tokijuje gyvena apie 26 mln. gyventojų, sugebančių išlaikyti mieste tvarką, švarą, kruopščiai prižiūrėti šventyklų sodus ir visada maloniai šypsotis.
 • Nacionalinės vakarienės: ragausite suši, Okonomiyaki, shabu shabu ir dar daug kitų nacionalinių patiekalų.

Kelionės programa

1 DIENA. Skrydis į Japoniją

Skrydis: Vilnius – Helsinkis – Osaka.

2 DIENA. Osaka – Nara – Kyoto

Atvykimas į tarptautinį Osakos Kansai oro uostą. Atvykimo į šalį formalumai. Osaka – vakarų Japonijos komercijos ir pramonės centras, Yodo upės žiotyse įsikūręs miestas, išraizgytas kanalų tinklo. Ekskursija po Osaką: Umeda Sky dangoraižyje esanti taip vadinama „plaukiojančio sodo“ observatorija, iš kurios atsiveria įspūdinga miesto panorama (Umeda Sky – 173 metrų aukščio pastatas, susidedantis iš dviejų bokštų, trisdešimt devintajame aukšte sujungtų unikalia observatorija), 1586 m. statyta Osakos pilis.

Išvyka į Narą – japonų kultūros ir politikos lopšį, klestėjusį 710 – 794 metais. Šis senovinis miestas su savo miškingomis kalvomis, šventyklų parkais, vienais seniausių pasaulyje mediniais pastatais ir dabar išlieka ramybės simboliu. Dauguma miesto įžymybių yra 660 hektarų plotą užimančiame Naros, vadinamajame Elnių, parke. Čia ganosi apie 1200 prijaukintų elnių, Kasuga šventyklos saugotojų. Į ryškiai raudona spalva lakuotą Kasuga šventyklą kelią nušviečia daugybė žibintų. Garsiausia Naros Todaiji šventykla garsėja milžiniškais vartais ir didžiausia Japonijoje bronzine Budos statula. Išvykimas į Kyoto. Suši vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Kyoto

Pusryčiai. Ekskursija po Kyoto – daugiau kaip 1000 metų klestėjusią imperatoriškąją sostinę, vieną gražiausių pasaulio miestų, kuris traukia savo harmonija, subtiliu senųjų tradicijų ir modernaus gyvenimo deriniu, Shinto šventyklų, miniatiūrinių sodų ir dangoraižių bei daugiaaukščių autostradų architektūra, iki šiol populiaria Zen meditacija, ilga arbatos gėrimo ceremonija ir labai galinga modernia technika. Kyoto yra bene vienintelis miestas Japonijoje, puikiai atskleidžiantis japonų dvasią. Jis dar vadinamas šventyklų miestu. Ekskursijos metu aplankysite Nijo pilį – šiogūno Tokugawa Ieyasu rezidenciją, garsėjančią Tan’yu Kano ir jo mokinių piešiniais; UNESCO pasaulio paveldo sąraše esančią Ryoanji (Taikaus drakono) šventyklą ir jos įžymųjį sodą, Kinkakuji šventyklą, kitaip vadinamą Auksiniu paviljonu (UNESCO pasaulio paveldas), nukeliančią į Muromači valdymo laikus (1336 – 1573), Menų sodą – modernų muziejų po atviru dangumi (arch. Tadao Ando, 1994). Vakare – arbatos gėrimo ceremonija. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Kyoto – Okayama

Pusryčiai. Ekskursijos po Kyoto tęsinys. Aplankysite neįkainojamą tautos vertybę – Sanjusangendo induizmo šventyklą, garsėjančią 1001 paauksuota medine Kannon (gailestingumo deivės) statula bei dar 30 dievų statulų ir statulėlių; ši šventykla – ilgiausias pasaulyje medinis pastatas. Kiyomizu – viena seniausių Kyoto šventyklų, įspūdingiausias Hein laikotarpio architektūros šedevras. Nuo verandos viršuje įrengtos terasos atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama, apsupta trijų kalnagūbrių, pavasarį paskendusi vyšnių žieduose, o rudenį – auksiniuose medžių lapuose. Esant galimybei, Giono rajone esančiame senamiesčio kvartale grožimės „maiko“ – geišų mokinių šokiu (už papildomą mokestį). Išvykimas į Okayamą. Vakarienė japoniškoje smuklėje. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. Okayama – Naoshima – Okayama

Pusryčiai. Pervežimas į uostą. Iš Uno plaukimas laivu į Miyanoura uostą Naoshima saloje. Salą naujam gyvenimui prikėlė 1992 metais ant jūros kranto nuostabios gamtos apsuptyje atidaryta šiuolaikinio meno galerija ir viešbutis „Benesse House“ (arch. Tadao Ando). Čia buvo įgyvendintas garsus meno projektas Benesse Art Site Naoshima, remiant leidybos kompanijai Benesse Corporation. Šalia garsių menininkų savo kūrinius eksponuoti pradėjo ir jauni Japonijos talentai. Iš 17 skulptūrų po atviru dangumi išsiskiria salos ikona vadinama „Pumpkin“ („Moliūgas“). Kai Benesse korporacijos prezidentas nusprendė pastatyti galeriją, kad galėtų joje eksponuoti keturis Claude Monet darbus, jis vėl pakvietė žymųjį architektą. 2004 metais Tadao Ando suprojektavo Chichu meno muziejų (Chichu Art Museum), tarsi vietą žmogaus ryšiui su gamta apmąstyti. Muziejuje eksponuojamos Walter De Maria instaliacijos, James Turrell „Žaidimas su šviesa“.

Ambicingiausia Benesse Art Site Naoshima projekto dalis – „Art House Project“ – žaviame Honmuros žvejų kaimelyje, nutolusiame tik tris kilometrus nuo muziejaus. Keli seni mediniai namai ir šventykla buvo paversti meno kūriniais ir atidaryti visuomenei. Grįžę į uostą, apžiūrime Miyanoura laivų terminalą, kurį projektavo SANAA vardu pasivadinęs architektų Kazuyo Sejima ir Ryue Nishizawa duetas. Plaukimas laivu iš Naoshima salos į Uno uostą, pervežimas į Okayama. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA. Okayama – Hiroshima

Pusryčiai. Išvykimas iš Okayama. Kelionė į Hiroshima (apie 3 val.). Ekskursija po Hiroshimos Taikos Memorialinį parką, kuriame aplankysite Atominės bombos muziejų, skirtą atminti miesto išgyventą atominį košmarą. Vakarienė mieste – originalieji japoniški „blynai“ Okonomiyaki (kepami ant stalų įtaisytose kepimo skardose iš kiaušinių, makaronų ir pasirenkamų produktų (krevetės, kumpis ir t.t.). Nakvynė viešbutyje.

7 DIENA. Hiroshima – Miyajima

Pusryčiai. Pervežimas JR vietiniu traukiniu į Miyajimaguchi uostą. Plaukimas į vieną gražiausių visoje Japonijoje Miyajima salą. Tai šventoji sala, kurioje, pasak legendų, negalima nei gimti, nei mirti, kurioje auga tik jauni medžiai, čiulba paukščiai ir ganosi elniai. Vaikštome pėsčiomis po Miyajima salą: apžiūrime Japonijos valstybine vertybe laikomą įspūdingą Itsukushima šventyklą, į kurią kelią atveria jūroje pastatyti vartai. Šventykla įtraukta į Unesco kultūros paveldo sąrašą. Daisho-in šventykla. Laisvas laikas ir poilsis rojaus kampelyje. Pageidaujantys savarankiškai gali aplankyti Senjokaku šventyklą, Momijidani parką. Pėsčiomis einame iki nakvynės vietos – japoniško stiliaus viešbučio „ryokan“. Vakarienė, nakvynė tradiciniame japoniškame kambaryje (nakvynė gali būti Hiroshimos viešbutyje).

P.S. Iš Hiroshimos bagažas išvežamas atskiru transportu; pristatomas į viešbutį Hakonėje. Išvykstant iš Hiroshimos į Miyajimą reikia turėti kuprinėlę, į kurią tilptų būtiniausi daiktai dviems dienoms.

8 DIENA. Miyajima – Hiroshima – Fudzijama – Hakone

Po japoniškų pusryčių ryokane einame į uostą, plaukimas laivu atgal į Miyajimaguchi uostą, kelionė JR vietiniu traukiniu į Hiroshimą. Iš čia greituoju „JR Shinkansen“ traukiniu išvykstame į Nagoya, iš ten – į Mishimą. Po 4 valandų kelionės atvykę į Mishimą, autobusu vykstame link aukščiausio Japonijos Fuji kalno. Tai – Japonijos simbolis, kaip ir sakuros žiedas. Šis vulkaninės kilmės milžinas (3770 m) miega nuo 1707 metų. Esant palankioms oro sąlygoms autobusu pakilsime į 5-ąją Fudji kalno aikštelę, stabtelėsime kalno lankytojų centre. Pasigrožėję vaizdais leidžiamės į kalno papėdėje įsikūrusį karštųjų versmių kurortą – Hakone. Atpalaiduojantis vakaras viešbučio karštųjų versmių SPA. Japoniško meniu vakarienė ir nakvynė viešbutyje Hakonėje arba netoli jos.

9 DIENA. Hakone – Tokyo

Po pusryčių esant palankioms oro sąlygoms lyno keltuvais keliamės virš Owakudani – geizerių šlaito (arba važiuojame autobusu), susidariusio išsiveržus Hakonės ugnikalniui prieš 3000 metų. Plaukimas laivu vaizdingu Ashi ežeru (723 m virš jūros lygio), susiformavusiu išsiveržusio ugnikalnio vietoje. Išvykimas į Tokyo. Pažintį su milžinišku miestu pradėsime nuo „Tokyo Metropolitan Government Office building“. Vėliau pagal galimybę vyksite į Honda saloną, kur pamatysite ASIMO robotuko demonstraciją. Vėliau užvažiuosite į jaunimo pamėgtą Harajuku rajoną. Čia pamatysite daug jaunų žmonių, kurie stengiasi atrodyti kuo originaliau ir išsiskirti iš minios. Tai tarsi varžybos, kuriose laimi efektingiausiai atrodantys jaunuoliai, susikūrę netradicinį įvaizdį. Žinoma, išvysti galima ir itin nemažai prabangos demonstravimo – pasivaikštinėjimas tikrai nenuvils. Pageidaujantys gali savarankiškai praleisti vakarą diskotekų, barų, restoranų ir karaoke klubų rajone Roppongi arba Akihabara elektronikos rajone. Vakarienė (švediškas stalas) ir nakvynė viešbutyje.

10 DIENA. Tokyo

Apžvalginė ekskursija po Tokyo – dinamišką, modernų miestą, naujausių pasaulio technologijų sostinę, kurioje tobulai dera senovinės šventyklos ir šiuolaikiniai dangoraižiai. Ekskursijos metu lankome Tokyo Tower, Imperatoriaus rūmų sodus, žymiąją prekybinę gatvę Ginza – Tokyo „Eliziejaus laukus“. Aplankome seniausią ir įspūdingiausią Tokijuje Asakusa Kannon šventyklą, kurios pagrindinė salė pastatyta 645 metais; joje saugoma auksinė gailestingumo deivės Kannon statula. Pasivaikštome netoliese esančia Nakamise prekybos alėja. Pravažiuojame Omotesando gatve iš išorės apžiūrėdami įžymių japonų architektų sukurtus pastatus visame pasaulyje garsių firmų parduotuvėms: One Omotesando (Fendi), (arch. Kengo Kuma, 2003), PRADA shop (arch. Herzog de Meuron, 2004), TOD’S (arch. Toyo Ito, 2005). Vykstame į Odaiba rajoną – Naująjį Tokiją, garsėjantį Vaivorykštės tiltu ir Vandens miestu. Fuji TV pastatas ir parduotuvių kompleksas. Shabu shabu vakarienė vietiniame restorane. Nakvynė viešbutyje.

11 DIENA.Tokyo arba pasirenkama ekskursija Tokyo – Nikko – Tokyo.

Laisva diena Tokyo arba išvykimas traukiniu į Nikko (pageidaujantiems, už papildomą mokestį), miestą kalnuotoje vietovėje netoli Tokijo. Nikko kaimas pradėjo kurtis po to, kai 766 metais budistų vienuolis Shodo Shonin šiose vietose įkūrė Rinnoji šventyklą, o 784 metais – Chuzenji-ko. 1617 metais buvo pastatyta Toshogu šintoistinė šventykla kartu su mauzoliejumi šiogūnui Tokugava Iejasu. Miestas iki šiol garsėja išlikusiais senoviniais pastatais. Ekskursija po Nikko – stulbinančio grožio šventyklų kompleksą, spindintį nebūdingu japonų architektūrai turtingumu, saugomą UNESCO. Aplankote Toshogu šventyklą – Tokugawos šiogūnato įkūrėjo mauzoliejų, Rinnoji šventyklą. Įžymieji statiniai ištisus metus į Nikko pritraukia daugybę turistų. Grįžimas traukiniu į Tokyo. Nakvynė viešbutyje.

12 DIENA. Skrydis į Lietuvą

Pusryčiai. Pervežimas į Naritos tarptautinį oro uostą. Skrydis: Tokyo – Helsinkis – Vilnius.

Kelionės kaina asmeniui 2-čiame kambaryje: nuo  3 546 Eur  – 3 368 Eur – speciali kaina pastoviems  keliautojams.

Kelionės kaina asmeniui 2-čiame kambaryje: nuo  3 651 Eur – 3 468 Eur

Priemoka už vienvietį kambarį nuo 600 Eur

Išvykstant į kelionę 2018 03 29d. Aukščiausias pavasario sezonas!!!:

Kelionės kaina asmeniui 2-čiame kambaryje: nuo  3 703 Eur  – 3 518 Eur – speciali kaina pastoviems keliautojams.

Kelionės kaina asmeniui 2-čiame kambaryje: nuo  3 808 Eur – 3 618 Eur

Priemoka už vienvietį kambarį nuo 600 Eur

Įskaičiuota į kelionės kainą

 • tarptautiniai lėktuvų bilietai;
 • kelionė autobusu, vietiniais traukiniais, greituoju traukiniu ir laivais-keltais pagal programą;
 • 9 nakvynės 3-3,5* viešbučiuose su pusryčiais Japonijoje (nakvynės vietos gali skirtis nuo nurodytų programoje);
 • 1 nakvynė su pusryčiais ir vakariene japoniško stiliaus viešbutyje „ryokan“;
 • 6 vakarienės pagal programą (už gėrimus reikia mokėti papildomai);
 • įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą Japonijoje;
 • vietinio gido paslaugos;
 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

Neįskaičiuota į kelionės kainą

 • oro uostų ir išvykimo mokesčiai 333 EUR;
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • gėrimai vakarienių metu;
 • papildomos ekskursijos ir pramogos, užsakomos esant galimybei pagal grupės pageidavimą: Maiko šokis ~ 120 EUR, išvyka į Nikko ~ 150 EUR;
 • arbatpinigiai;
 • asmeninės išlaidos, kitos nepaminėtos išlaidos.

Papildoma informacija

 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios.
 • Pasikeitus skrydžių, traukinių, keltų tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir/arba kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės programa, data ir kaina gali keistis. Aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami.
 • Siūlomų ekskursijų, pramogų, objektų lankymo tvarka, skaičius ir kainos gali keistis.
 • Nurodyta tarpinių pervežimų trukmė gali keistis dėl kelių būklės, eismo ar oro sąlygų.
 • Siekdamas užtikrinti keliautojų saugumą, kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką, viešbučius, skrydžius ir pervežimus dėl aplinkybių arba įvykių kelionės šalyje (gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės, etc.), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios. Kelionės organizatorius neatsako už papildomas išlaidas, atsiradusias dėl šių aplinkybių (pvz, vizų pratęsimas, nauji lėktuvo bilietai, papildomos nakvynės, pervežimai, skiepai ir pan.).
 • Minimalus keliautojų skaičius grupėje – 15 turistų. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus ir, turistams sutikus, grupė gali vykti be kelionės vadovo iš Lietuvos; kelionės kaina perskaičiuojama.
 • Nepamirškite pasirūpinti savo sveikata: pasikonsultuokite su šeimos gydytoju, kelionėje turėkite individualią vaistinėlę. Rekomenduotinų skiepų sąrašas svetainėje http://www.ulac.lt/keliautojams
 • LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.
 • SVARBU! Atkreipiame dėmesį, kad, remiantis nauja ES direktyva, joks asmens dokumentas negalioja ilgiau kaip 10 metų po jo išdavimo datos. Į ŠIĄ KELIONĘ REIKALINGAS NAUJAUSIO PAVYZDŽIO PASAS (pagamintas 2006 08 28 ir vėliau)!

Pažintines keliones