italija4

 

Užsakant kelionę mūsų kelionių agentūroje (internetu) ir apmokant internetu, nuo kelionės kainos taikoma papildoma
6 % nuolaida !

KELIONĖS DATA: 2018 12 29 - 322.15 Eur;

Dėl išsamesnės informacijos maloniai prašome kreiptis el. paštu info@adrevita.lt arba telefonu +370 655 75345

NAUJIEJI METAI MEILĖS MIESTE VERONOJE 5 d.

Vieta: Naujieji metai meilės mieste Veronoje
Trukmė: 5 d.
Kaina: nuo 322.15 Eur

ZALCBURGAS – VIČENCA – VERONA – VENECIJA

Kelionės programa

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Atvykimas į Zalcburgą – vieną gražiausių pasaulio miestų, klasikinės muzikos gerbėjų Meką. Pažintis su Mocarto miestu: nykštukų parkas, vyskupų rūmai, pasivaikščiojimas viena gražiausių Europos senamiesčio gatvių – „Getreidegasse“. Čia žvilgsnį patraukia ne tik originalios iškabos, išlikusios ant senųjų namų dar nuo XVI amžiaus, bet ir jaukūs vidiniai kiemeliai. Mocarto namas – muziejus, miesto Katedra (pastatyta ankstyvojo baroko stiliumi), paminklas Mocartui. Šv. Petro vienuolyno kompleksas su bažnyčia, kapinaitėmis ir katakombomis. *Miesto pilis – didžiausia išlikusi Europos tvirtovė. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti vieną seniausių vyninių Europoje, paragauti prelatiško vyno, pasimėgauti burnoje tirpstančiu obuolių pyragu. Išvykimas iš Zalcburgo. Kelionė per Austrijos, Italijos Alpes, grožintis pusnyse skendinčiais Alpių kaimeliais, kloniuose sukaustytomis upėmis ir ežerais, snieguotomis kalnų viršūnėmis. Vakare atvykimas į viešbutį. Lengva šaltų užkandžių vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Kelionė į Valpoličelos vyno *ūkį, kuriame  apžiūrite vynuogių džiovyklas, vyno rūsius, degustuojate vyną: unikalų Zenato vyndarių šeimos Valpolicella Classico Superiore DOC, raudonąjį „Vigneti di Torbe“, ir žymiausią Veneto vyną Amarone. Nedidelė užkandėlė: skanaujate Valpoličelo regiono dešros, sūrių ir naminės duonos.  Išvykimas į meilės sostinę Veroną – Romeo ir Džiuljetos miestą. Ekskursija po turtingiausią šiaurės Italijos miestą aplankant istorinį jo centrą, spalvingą turgaus aikštę, Sinjorijos aikštę su elegantiška Dantės statula, impozantiškais fasado raižiniais išpuoštą Katedrą, Romos Koliziejui dydžiu nedaug tenusileidžiantį, puikiai išsilaikiusį romėnų amfiteatrą, kuriame ir šiandien organizuojami grandioziniai muzikos koncertai bei operų pastatymai, *Džiuljetos namą su garsiuoju balkonėliu.

Vakare Jūsų lauks įspūdingas Naujųjų metų sutikimas. Artėjant vidurnakčiui veroniečiai ir miesto svečiai renkasi Veronos širdyje – Bra aikštėje – šalia arenos. Skambant gyvai muzikai Naujųjų Metų pradžią skelbia įspūdingas fejerverkas, nušviečiantis Veronos dangų.

Vietiniu užsakytu *transportu grįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Vėlyvi pusryčiai. Kelionė į *Veneciją – unikalų savo padėtimi miestą pasaulyje. Venecija – Adrijos karalienė, vienas pasaulinės kultūros stebuklų, išsidėsčiusi ant kadaise pelkėtų lagūnos salų ir salelių. Vietoj gatvių – kanalai, vietoj automobilių – gondolos ir motorinės valtys, net autobusai – irgi valtys. Kažkas yra pasakęs, kad tai ne miestas, o marmuro, vandens ir oro pasaka, fantazija ant vandens. Apžvalginė ekskursija po Veneciją: šurmuliuojanti Šv. Morkaus aikštė, bažnytinės ir politinės valdžios simbolis – puošnioji bizantinė evangelisto *Šv. Morkaus bazilika su garsiuoju Aukso altoriumi, *varpinė, buvusios valstybės valdovų iškilioji rezidencija – Dožų rūmai, Rialto tiltas ir nuo jo atsiveriantys nuostabūs Didžiojo kanalo vaizdai, Venecijos gatvelių ir kanalų labirintai, tiltai. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paklaidžioti siauromis gatvelėmis, pajusti jaudinančią didingo ir spindinčio viduramžių miesto atmosferą. Kelionė per Austriją, Čekiją (Slovakiją).  Vėlai naktį atvykimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai.Kelionė per Čekiją (Slovakiją), Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 4700 km.

Įskaičiuota į kelionės kainą

  • Kelionė autobusu,
  • 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
  • 1 šaltų užkandžių vakarienė,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas

Neįskaičiuota į kelionės kainą

  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, vietinis transportas Naujų metų naktį iki viešbučio, ausinukų nuoma, plaukimas į Veneciją, įvažiavimo mokestis į Veneciją, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos, miestų mokesčiai – 5 EUR.
  • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 99 EUR.
  • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~60 EUR.

Papildoma informacija

LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Turėti valiutos tų šalių per kurias vykstama.

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.  Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS įsipareigoja vykdyti visas keliones, pažymėtas garantuoto išvykimo ženklu. Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 14 dienų iki kelionės pradžios.

Pažintines keliones