Visitors wear gas masks during a visit to the Soviet Adventure Park "1984" show in Nemencine, Lithuania

 

Kelionės kaina priklauso nuo keliaujančiųjų skaičiaus skaičiaus, išvykimo vietos, datos.

Mes sudarysime Jums kelionės maršrutą po Lietuvą pagal Jūsų pageidavimus. Į maršrutą įtrauksime lankytinus objektus, įvairias pramogas, maitinimą ir t.t.

Dėl išsamesnės informacijos ir užsakymų maloniai prašome kreiptis el. paštu info@adrevita.lt arba telefonu +370 655 75345

 

EUROPOS CENTRAS, PARKAS IR IŠGYVENIMO DRAMA SOVIETINIAME BUNKERYJE 1 d.

Vieta: EUROPOS CENTRAS, PARKAS IR IŠGYVENIMO DRAMA SOVIETINIAME BUNKERYJE
Trukmė: 1 dienos kelionė moksleivių grupėms po Lietuvą
Kaina:

 

Išvykimas į Europos geografinio centro muziejų. Europos geografinį centrą puošia memorialinis akmuo, Europos Sąjungos valstybių vėliavos ir prof. Gedimino Jokūbonio sukurta kompozicija – balto granito kolona su žvaigždžių karūna, pasaulio šalis žyminti aikštelė. Centro lankytojams yra išrašomi pažymėjimai, patvirtinantys jų buvimą Europos geografiniame centre. Europos parkas – įkurtas skulptoriaus Gintaro Karoso 1991 metais. Muziejuje reprezentuojami geriausi Lietuvos ir pasaulio skulptūros laimėjimai, eksponuojama daugiau kaip 100 meno kūrinių, kurių autoriai – 34 pasaulio šalių menininkai. Vyksta edukacinės pamokėlės, kurių metu moksleiviai kviečiami atrasti šiuolaikinio meno pasaulį, praplėsti akiratį, atskleisti save, išreikšti savo jausmus, džiaugtis. Vykstame į edukacinį renginį, kur tapsite SSSR piliečiais ir dalyvausite istorijos pamokoje, kurios metu savo kailiu patirsite sovietinę realybę, busite mokomi tarybinių lozungų, karinės rikiuotės pradmenų, naudotis dujokauke, o taip pat busite tardomi KGB kabinete susipažinsite su tarybinės medicinos ypatybėmis. Paragausite sovietinių priešpiečių. Išvykimas namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė patogiu autobusu;
Kelionės vadovo paslaugos;
Ekskursinė programa;
Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:
Bilietai į mokamus objektus, edukacinės pamokos ir t.t.

Pastabos:
Lankomų objektų eiliškumas kelionės metu gali keistis.
Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose neveda.
Pateiktas kelionės maršrutas gali būti koreguojamas pagal Jūsų individualų užsakymą arba organizuota kelionė Jūsų pasiūlytu maršrutu.

 

 

Pažintines keliones