varniu reg.parkas

 

Kelionės kaina priklauso nuo keliaujančiųjų skaičiaus skaičiaus, išvykimo vietos, datos.

Mes sudarysime Jums kelionės maršrutą po Lietuvą pagal Jūsų pageidavimus. Į maršrutą įtrauksime lankytinus objektus, įvairias pramogas, maitinimą ir t.t.

Dėl išsamesnės informacijos ir rezervacijos maloniai prašome kreiptis el. paštu info@adrevita.lt arba telefonu +370 655 75345

 

EUKACINĖ DIENA ŽEMAITIJOJE 1 d.

Vieta: EUKACINĖ DIENA ŽEMAITIJOJE
Trukmė: 1 d.
Kaina:Kelionės kaina priklauso nuo keliaujančiųjų skaičiaus skaičiaus, išvykimo vietos, datos

 

1 dienos kelionė moksleivių grupėms po Lietuvą

Išvykstame į Varnių regioninį parką,, kur aplankysime lankytojų centrą. Centre apžiūrėsime teritorijos maketą, pajūdinsime Palangos Juzės žirkles, sužaisite stalo žaidimą ,,Kūlgrinda“ ir kt. Edukacinė pamoka ,,Geometrijos pamoka gamtoje“ (galimos ir kitos edukacinės programos pvz. ,,Orientavimasis aplinkoje“, ,,Pasimokykime pažinti paukščius“, ,,Žmogaus pojūčiai gamtoje“, ,,Etno šokiai ir žaidimai“ ir kt.). Susipažinsime su geometrinėmis figūromis ir jas konstruosime iš rastų aplinkoje medžiagų.Pasivaikščiosime Paršežerio pėsčiųjų taku. Jis veda pro žemapelkę ir aukštapelkę, Paršpilį, ,,Milžinų maudyklos“ šaltinį. Išbandysime išskirtinę atrakciją – garsiąją Sietuvos kūlgrindą (slaptas akmenų kelią po vandeniu). Medvėgalis - žymiausia tvirtovė gynusi Žemaitiją nuo kryžiuočių antpuolių. Sakoma, jog nuo jo viršūnės matyti 14 bažnyčių bokštai, begalė kitų kalvų, tarp jų net už 30 km esanti Šatrija. Paties kalno vaizdą geriausiai galima apibūdinti Č. Kudabos žodžiais: „Visom žemaitiškų giedrų atmainom senelio Medvėgalio nuotaika taip pat vis kitokia. Taikus jis vakarinėje saulėje, budrus žaibams virš jo galvos skirstantis; šerkšnotą žiemą jis lyg žilas garbingas žynys“.
Išvykimas namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė patogiu autobusu;
Kelionės vadovo paslaugos;
Ekskursinė programa;
Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:
Bilietai į mokamus objektus, edukacinės pamokos ir t.t.

Pastabos:
Lankomų objektų eiliškumas kelionės metu gali keistis.
Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose neveda.
Pateiktas kelionės maršrutas gali būti koreguojamas pagal Jūsų individualų užsakymą arba organizuota kelionė Jūsų pasiūlytu maršrutu.

 

 

Pažintines keliones