meteliu regioninis parkas.lankytoju centras1

 

Kelionės kaina priklauso nuo keliaujančiųjų skaičiaus skaičiaus, išvykimo vietos, datos.

Mes sudarysime Jums kelionės maršrutą po Lietuvą pagal Jūsų pageidavimus. Į maršrutą įtrauksime lankytinus objektus, įvairias pramogas, maitinimą ir t.t.

Dėl išsamesnės informacijos ir rezervacijos maloniai prašome kreiptis el. paštu info@adrevita.lt arba telefonu +370 655 75345

 

DZŪKIJOS SAUGOMOS TERITORIJOS 1 d.

Vieta: DZŪKIJOS SAUGOMOS TERITORIJOS
Trukmė: 1 d.
Kaina:Kelionės kaina priklauso nuo keliaujančiųjų skaičiaus skaičiaus, išvykimo vietos, datos

 

1 dienos kelionė moksleivių grupėms po Lietuvą

Išvykstame į Aukštadvarį.  Apsilankysime nuostabioje Dzūkų aukštumoje įsikūrusiame Aukštadvario regioninio parko lankytojų centre, susipažinsime su ,,Karališkojo vieškelio“ ekspozicija, kurioje perteiktas kalvotas, ežeringas, miškingas žmogaus mažai pakeistas kraštovaizdis. Ekspozicijoje įrengti gamtos ir kultūros terminalai, interaktyvūs pažintiniai stendai, maršrutų žemėlapis. Mėgstantiems pažaisti siūlome sudėti dėlionę – Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės žemėlapį, atrandant paslėptus tautosakos lobius… Vykstame į Velnio duobę, vėliau į Birštoną, kur užkopsime į Vytauto kalną ir išgirsime tikrų ir išgalvotų istorijų apie miestą. Pasivaikščiosime po Vytauto parką, kur apžiūrėsime Vytauto paminklą (skulptorius G. Jokūbonis, kuris tarsi įgyvendino daugelio birštoniečių mintis – „grąžinti“ Vytautą su žirgu į savo medžioklės vietas). Užsuksime į Žuvinto biosferos rezervatą. Lankytojų centre susipažinsime su Žuvinto gamtos vertybėmis. Čia įrengta muziejaus ekspozicija, pasakojanti apie rezervato gamtą ir ežero evoliuciją. Vėliau užsuksime į Metelių regioninį parką, kur susipažinsime su ekspozicija „Ką pasakytų ežerai“. Prie lankytojų centro pasitikęs balinis vėžlys Jus lydės po visą ekspoziciją. Šie, visoje Europoje reti, ropliai gyvena ir veisiasi pietinėje parko dalyje. Lankytojų centre ieškodami tai kas reta ir vertinga, Jūs turėsite atverti stalčiukus, dureles ar pažvelgti į medžio drevę. Grįžimas į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė patogiu autobusu;
Kelionės vadovo paslaugos;
Ekskursinė programa;
Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:
Bilietai į mokamus objektus, edukacinės pamokos ir t.t.

Pastabos:
Lankomų objektų eiliškumas kelionės metu gali keistis.
Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose neveda.
Pateiktas kelionės maršrutas gali būti koreguojamas pagal Jūsų individualų užsakymą arba organizuota kelionė Jūsų pasiūlytu maršrutu.

Pažintines keliones