sokoladas

 

Dėl išsamesnės informacijos maloniai prašome kreiptis el. paštu info@adrevita.lt arba telefonu +370 655 75345

DVIRAČIAI IR „SALDŽIOJI LABORATORIJA“ 1 d.

Vieta: Šiauliai
Trukmė: 1 dienos kelionė moksleivių grupėms po Lietuvą
Kaina: Priklauso nuo keliaujančiųjų skaičiaus skaičiaus, išvykimo vietos, datos

 

Atvykimas į Šiaulius. Apžvalginė ekskursija po miestą: Šiaulių Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedra, Saulės laikrodžio aikštė ir k.t.
Žaliūkių malūnininko sodyboje aplankysime restauruotą XIX a. II p. Lietuvos tradicinės medinės architektūros statinį – Žaliūkių vėjo malūną bei atkurtą malūnininko trobą. Malūnininko sodyboje vyksta įvairūs edukaciniai užsiėmimai: „Duonos kepimas“, ,, Adventas – tikėjimai, spėjimai, burtai…“, ,, Užgavėnių kaukių darymas“, ,, Margučių raštai“.
Dviračių muziejus supažindins su dviračių raida ir gamyba Lietuvoje. Sužinosime apie didžiąsias lietuvių keliones dviračiais ir neįprastos konstrukcijos dviratį – velomobilį.
Šokolado muziejus – sužinokime, kaip šokoladą gamino majai ir actekai, kaip šokoladas ir jo vartojimo tradicijos keitėsi bėgant amžiams. Išgirskite apie pirmuosius Lietuvos šokolado fabrikus ir apie ilgiausiai šalyje veikiantį saldainių fabriką „Rūta“.
Edukacinis užsiėmimas „Saldžioji laboratorija“ – sužinokime, kaip gaminami šokoladiniai saldainiai, išmėginsite savo jėgas gaminant šokoladinius skanėstus ir čia pat jų paragausime.
Kryžių kalnas – lietuviškoji Golgota, unikalus liaudies meno ansamblis. Jis traukia žmones iš įvairių šalių, kurie stato kryžius meldžiant Dievo sveikatos, palaimos. Kalne skaičiuojama per šimtas tūkstančių įvairiausių kryžių, koplytstulpių, šventųjų statulėlių bei paveikslų, su ant jų sukabintais rožiniais.
Išvykimas namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė patogiu autobusu;
Kelionės vadovo paslaugos;
Ekskursinė programa;
Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:
Bilietai į mokamus objektus, edukacinės pamokos ir t.t.

Pastabos:
Lankomų objektų eiliškumas kelionės metu gali keistis.
Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose neveda.
Pateiktas kelionės maršrutas gali būti koreguojamas pagal Jūsų individualų užsakymą arba organizuota kelionė Jūsų pasiūlytu maršrutu.

Kiti lankytini objektai ir pramogos šiame maršrute: Šiaulių „Aušros“ muziejaus Edukacijos centras (vyksta edukaciniai užsiėmimai), Chaimo Frenkelio vila (vyksta edukaciniai užsiėmimai), Radijo ir televizijos muziejus (vyksta edukaciniai užsiėmimai), Venclauskių namai, Katinų muziejus, Nacionalinių lėlių muziejus (vyksta edukaciniai užsiėmimai), Geležinkelio muziejus, Policijos muziejus, Priešgaisrinės apsaugos muziejus, Vandentvarkos muziejus, Gaisrinių automobilių muziejus, Šiaulių sporto muziejus, Šiaulių kino muziejus.

Dėl išsamesnės informacijos maloniai prašome kreiptis el. paštu info@adrevita.lt arba telefonu +370 655 75345

Pažintines keliones