pakruojo dvaras dvariskas gyvenimas

 

Dėl išsamesnės informacijos maloniai prašome kreiptis el. paštu info@adrevita.lt arba telefonu +370 655 75345

„DVARIŠKAS GYVENIMAS – ŠPYGA TAUKUOTA“ 1 d.

Vieta: „DVARIŠKAS GYVENIMAS – ŠPYGA TAUKUOTA"
Trukmė: 1 dienos kelionė moksleivių grupėms po Lietuvą
Kaina: Priklauso nuo keliaujančiųjų skaičiaus, išvykimo vietos, datos

 

Vykstame į autentiškai atkurta Pakruojo dvarą, kur dalyvausime edukacinėje pamokoje „Dvariškas gyvenimas – Špyga taukuota“. Pamokoje supažinsime su didžiausio dvaro Lietuvoje istorija, jo raida, kultūra bei pajausime XIX-XX a. dvaro gyventojų gyvenimą, tai pat su nepamirštamu „svieto lygintoju“ Tadu Blinda, kuris paliko itin gilų pėdsaką ne tik Pakruojo Dvare, bet ir visos Lietuvos istorijoje. Prie dvaro rūmų Jus pasitiks pats jaunasis Tadas Blinda su savo ištikimuoju žirgu. Jis papasakos įdomiausias dvaro istorijas, legendas, atskleis šviesiąsias ir tamsiąsias „razbaininko“ gyvenimo puses. Parodys dvaro teritoriją, nuves į vienintelį Lietuvoje ir dar ne kiekvienai akiai regėtą Baudžiavos laikų bausmių muziejų, kuris atskleis, kaip buvo baudžiami nusikaltėliai ir sukels nejaukius per odą nubėgančius šiurpuliukus. Galiausiai Tadas Blinda Jus palydės į linksmiausią ir ypač jo mėgstamą dvaro ūkį ir žirgyną. Pačius drąsiausius kartu su savo draugu Čigonu, užsodins ant legendinių žemaitukų ir pajodins su vėjeliu. Po linksmybių pasistiprinsime Blindos blynais.
Sugrįžtant namo užsuksime į Panevėžį, kur susipažinsime su gerai žinomo dailininko stiklo studija. Studijoje matysime rankomis formuojamus stiklo gaminius (vardinės verslo dovanos, užsakomieji prizai bei dovanos, stiklo skulptūros, stiklinės ir kombinuotos interjero ir eksterjero dalys, unikalūs autoriniai darbai).

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė patogiu autobusu;
Kelionės vadovo paslaugos;
Ekskursinė programa;
Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:
Bilietai į mokamus objektus, edukacinės pamokos ir t.t.

Pastabos:
Lankomų objektų eiliškumas kelionės metu gali keistis.
Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose neveda.
Pateiktas kelionės maršrutas gali būti koreguojamas pagal Jūsų individualų užsakymą arba organizuota kelionė Jūsų pasiūlytu maršrutu.

Dėl išsamesnės informacijos maloniai prašome kreiptis el. paštu info@adrevita.lt arba telefonu +370 655 75345

Pažintines keliones